• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 218 dni temu, 14:19
  • Licznik odwiedzin: 170 / 219 dni
 
sukienkixatzaw
 
http://www.plaszcze-damskie.men/ - Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że  moda pochodzenia polskiego  w zestawieniu  do innych regionów zaledwie raczkuje, jednak gdyby   przypatrzeć się temu bardziej  polscy handlowcy są w stanie  pokazać nam  naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokich lotów  materiały. W którym miejscu  jest problem nabywców? Brak odpowiednich predyspozycji projektantów czy szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Nabywcy zauważając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda absurdalnie ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonej kurtki, czy też innej części garderoby  klienci nie muszą  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ale  wystarczy jedynie  zbadać miejscowy asortyment.

Reasumując postarajmy się  polubić to co Polskie!  Odsuńmy na bok  plotki i dajmy szansę tutejszym  projektantom oraz pozostałym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.